تشکر !

وقتی برای آدم مشکلی پیش می آید و میبینه در عرض ۵-۴ ساعت یک عالمه آدم های مختلف که آشنایی اونها با آدم در حد یک سلام و علیک بوده و همه اطلاعات می گیرند که به آدم کمک کنند و اونچه از دستشون بر می آید رو انجام بدهند آدم در یک احساس عجیبی غرق میشه. حس شکرگذاری و سپاس از خدا به خاطر لطفش - شرمندگی از محبت همه دور و بری ها و هول و ولا از اینکه خدا یا نکنه من خودم رو گم کنم.

خدایا از خودت و بنده های مهربونت ممنونم. هرچی هم حکم کنی قبول!

/ 11 نظر / 13 بازدید
نمایش نظرات قبلی
merikhi

خبريه؟ كاري چيزي داري بگو...

مریخی

ظاهرأ دوستان کمکهاشون به موقع بوده... خدا رو شکر... در مورد حسین ... متأسفم. بهت تسلیت می گم...

مرتیا

قبلی من بودم به اسم مریخی خورد!!!

نیوشا

سلام ببینم امسال که بانو در بر و همه چی به حال عالی متعالی است پست عیدتان چکونه خواهد بود!!![چشمک]

نیایش

بهروز جان، یاد و خاطره تو تصویر عمیق‌ترین دوستی‌ من است. به امید آن بهاری که دیگر بار ببینمت. پیشاپیش عید تو و همراه مبارک. و یک بهارانه کوچک عیدی از راه دور من: دو شاخه نرگست ای یار دلبند چه خوش عطری درین ایوان پراکند اگر صد گونه غم داری چو نرگس به روی زندگی لبخند لبخند گل نارنج و تنگ آب و ماهی صفای آسمان صبحگاهی بیا تا عیدی از حافظ بگیریم که از او می ستانی هر چه خواهی سحر دیدم درخت ارغوانی کشیده سر به بام خسته جانی بهارت خوش که فکر دیگرانی سری از بوی گلها مست داری کتاب و ساغری در دست داری دلی را هم اگر خشنود کردی به گیتی هرچه شادی هست داری چمن دلکش زمین خرم هوا تر نشستن پای گندم زار خوشتر امید تازه را دریاب و دریاب غم دیرینه را بگذار و بگذر

هله ای غریب نادر تو در این دیار چونی؟؟؟؟؟

رها

سلام فرارسيدن عيدسعيدباستاني برشما خجسته باد! سالي خوب ، خوش ، مبارك و لبريزازسعادتمندي داشته باشيد. [گل][گل][گل]

مهتاب

88 _ خوشگلی باشه برات دایی جون [قلب]

merikhi

تو كه اينجا رو سال تا سال نمي خوني و به روز نيستي هيچ وقت!!!! بايد لينكتو حذف كنم تا تنبيه بشي عيد شما مبارك سال خوبي داشته باشي :)