بی خاصیت

سالها است که این فکر آزارم میده و سالها است که تقلای هدایت نشده و بدون پشتکار برای جبران اون فرصت های زندگی منو سوزونده و لنگر گاه غم و غصه دلم شده است. 

طرف بجز لودگی و یک دهن گنده هیچی نداره اما روی زندگی کلی از مردم تاثیر گذاشته. اون یکی به اندازه یک گنجشک مغز نداره ولی زور بازو داره سرود ملی کشور رو تو دنیا به صدا در میاره. اون یکی ....

من تو این دنیا چه غلطی کردم؟ می خواستم غلطی کرده باشم هیچی شدم .. هیچی! یعنی حتی زندگی عادی خودم رو هم در حد یک دهم معمول نساختم در حالیکه این همه نعمت بی حساب داشتم.  ژنتیک - خانواده - مدرسه - دانشگاه - رفیق - امکانات تحصیلی و .... اینقدر چیز ها داشتم که بعضی ها با کسری از اون کلی چیز ها رو تغییر دادن ولی به بهانه اینکه "من باید کارهای بزرگ کنم!" کارهای کوچک رو هم به سرانجام نرسوندم. حالا هم ...

بی عرضه - بی انضباط - تنبل - بی پشتکار - .... .. . .

-----------------------------------------

پسنویس١: اگر به شما پیش نهاد کنند در ازائ ماهی سه میلیون تومن هروز توی پستخانه باستید و زبانتان را بیرون بیاورید مردم تمبر هایشان را با زبان شما خیس کنند؛ قبول می کنید؟

پسنویس ٢: می دانید مالیات ماهیانه من حقوق بگیر از مالیات سالیانه یک مغازه عتیقه فروشی در بورس عتیقه تهران بیشتر است؟

پسنویس 3: می دانید نانوایی فانتزی سر فاز ٣ شهرک اکباتان در ازائ مبلغ دو میلیارد تومان برای تبدیل به فروش غذای آماده (مودبانه تر از این برای  Fast Food  به ذهنم نرسید) واگذار شد؟

پسنویس 4: می دانید 1 سال با مدیر عامل در باره پروژه ایی کلنجار رفتم که حاضر نبود بپذیرد و حالا که OSRAM از آلمان تصمیم گرفته همان کار را در ایران انجام دهد من متهم هستم که چرا در پی رهنمود ایشان برای انجام این پروژه تلاش نکردم تا فرصت سوخت؟   

 

 

/ 8 نظر / 9 بازدید
سحر

گوش كن، دور ترين مرغ جهان مي خواند. شب سليس است، و يكدست، و باز. شمعداني ها و صدادارترين شاخه فصل،ماه را مي شنوند. *** پلكان جلو ساختمان، در فانوس به دست و در اسراف نسيم، *** گوش كن، جاده صدا مي زند از دور قدم هاي ترا. چشم تو زينت تاريكي نيست. پلك ها را بتكان، كفش به پا كن، و بيا. و يا تا جايي، كه پر ماه به انگشت تو هشدار دهد و زمان روي كلوخي بنشنيد با تو و مزامير شب اندام ترا، مثل يك قطعه آواز به خود جذب كنند. پارسايي است در آنجا كه ترا خواهد گفت: بهترين چيز رسيدن به نگاهي است كه از حادثه عشق تر است سلام روز بخیر خوبید ..خیلی پرمحتوا و زیبا بود....با آپ جدیدی حضور سبزت را به انتظار نشسته ام.درضمن لينك سريال يوسف هم تونستم بالاخره تو وب بزارم .....روزت دل انگیز مهربان[گل]

نیوشا

نمی دونم چی بگم اما چرا همین حالا کاری نمی کنی؟؟؟ برای همه اونچه که فکر می کنی تا حالا انجام نداده ای؟

رئیس آواره

ببخشید، اشتباهی کامنت قبلی خالی رفت! درسته که ماهی رو هر وقت از آب بگیرن خفه می شه اما این موضوع هیچ تاثیری در تازگی اش نداره. فکر کنم ما ها همه یه جورایی قربانی ایده آل گرایی هستیم. لازم نیست کاری که می کنیم خیلی بزرگ و خارق العاده باشه. یادمون باشه که مخترع سنجاق قفلی هم کمک بسیار بزرگی به نوع بشر کرد!

راه میانبر

میدانی چند خط اول را فکر کردم خودم نوشته ام؟

merikhi

می دونم عزیز می دونم :)

سارا

در این مورد ما و آیندگان باید قضاوت کنیم نه شما.آدمای تاثیرگذار معمولا نمیدونن که تاثیرگذارن!

بهرام

ها! گفتی اسرام؟

رئیس آواره

در مورد پسنویس ها: 1. اگه احمقی پیدا بشه که برای این کار اینقدر پول بده قطعا! 2. به شناسنامه خود، بخش تاریخ تولد مراجعه کنید! 3. چون نه خریدار هستم و نه فروشنده، چندان تفاوتی نمی کند، احتمالا! 4. اگر این آدم همون آدمیه که من هم می شناسمش که حرجی بهش نیست. اون وقتها هم که باهاش تو شرکت "ت" کار می کردم مزخرف زیاد می گفت. تو خودت کرم داری!