کندوان

قبل از این یادداشت  سه بار یک نوشته دیگر نوشتم؛ ذخیره نشد. در باره اینکه چقدر سخته تو این اوضاع آدم در باره مسائل شخصی خودش بنویسه و خبر جشن ساده ازدواج رو در شب مبعث دادم. حالا دیگر گذشت.

گمان کنم کمتر کسی بین شما باشه که تونل کندوان رو رد نشده باشه. این تونل با بیل و کلنگ و دینامیت در مدت 7-6 سال و با گرفتن کیلویی یک ریال مالیات اضافی از قند و شکر ساخته شد! (حالا کاری ندارم که تعریض اون در دوره جدید چقدر زمان و هزینه داشت) آدم هایی که کار اجرایی ساخت این تونل رو انجام دادن اهالی روستایی در جنوب تبریز بودند بنام کندوان. حتما تو اینترنت در باره این روستا جستجو کنید و مثلا نگاه کنید به: http://www.reporter.ir/archives/86/8/005278.php ضرر نداره؛ فقط ممکنه مثل ما در طول 3 روز بیش از 1000 پله رو بالا و پایین برید!  

/ 5 نظر / 11 بازدید
niyayesh

we need to see photos!...ASAP!

N شیرازی

بهروز جان تبریک صمیمانه من و همه دوستداران شیرازی ات را بپذیر. امیدوارم همه آرامش دنیا را بعد از ازدواجت تجربه کنی و به قول قدیمی ها به پای هم پیر بشید.

مهتاب

تولدت مبارک داییییی جوننننننم [قلب]

نیوشا

خوشحالم دوره تنهایی به سر اومده و مدتهاست با غرغر بانوی شیرین زبونت روزگار می گذرونی تندرست و شاد باشید در همه روزهایی که ایزد بی همتا به شما دو نفر در کنار هم هدیه می ده.