گزارش همایش به سبک تابناک

به نوشته این خواننده که در همایش "نوآوری" شرکت داشته است؛ جایزه نوآوری به یکی از حامیان مالی همایش تعلق گرفت تا قسمتی از پولی که بابت حمایت هزینه گردیده بود به عنوان جایزه باز گردد.

به نوشته این خواننده عصر دیروز در محل سالن همایش های صدا و سیما جشنواره انتخاب سازمان برتر تحقیق و توسعه برگزار شد. شرکت "اخ" تولید کننده بزرگ محصولات با مصرف عمومی است و شرکت "س" عهده دار خرید مواد اولیه برای این شرکت است. از طرف دیگر شرکت "الف" که تامین لوازم یدکی برای مصرف کنندگان محصول شرکت "اخ" را بعهده دارد؛ کلیه اقلام مورد نیاز خود را از شرکت "س" تهییه کرده و در یک فرایند کاملا تجاری به بازار لوازم یدکی عرضه می کند.

این خواننده سایت می نویسد"به محض اعلام نام شرکت الف به عنوان سازمان برتر تحقق و توسعه حاضران با سکوت غیر متعارف تعجب خود را از انتخاب یک شرکت توزیع کننده به عنوان شرکت برتر تحقیقاتی ابراز داشتند. سکوتی که پس از اعلام نام همان شرکت به عنوان پشتیبان مالی همایش به نیشخند تبدیل شد"

-------------------------

ولی جدای از این حرف ها؛ سمینار محل رونمایی سورنا ٢ هم بود که باید حتما براتون در موردش بنویسم. به سازندگانش هم تبریک می گویم.  

/ 0 نظر / 14 بازدید