موسی و شبان

داستان موسی و شبان رو يادتونه؟ خوب گاهی بين خودم و اون چوپان يک شباهت و يک فرق حس می کنم. من مثل همون شبان خدا رو در محدوده فهم و شعور خودم ستايش می کنم و می بينم ولی قلبی به پاکی اون ندارم. دوستان شب قدر نزديکه اونو از دست ندين و من رو هم دعا کنين.

/ 8 نظر / 3 بازدید
jalali

هيچ آدابی و ترتيبی مجو / هرچه ميخواهد دل تنگت بگو

تنها تر از یک برگ

دوست خوب. خدا دل آدمها رو نگاه میکنه و به اندازه پاکی دل اون شخص بهش میده .امیدوارم همیشه موفق باشید .خوش حال میشم به ما هم سر بزنید.راستش رو بخوایید اول کارمون هست کمی احتیاج به حمایت دوستانی مثل شما داریم.

مرتیا

سلام. شما هم مار ور دعا کنید...

مهتاب

پس کامنت من کو؟ )): ديروز ذوق کردم که اول شدم )): ... خوبی دايی جون؟ چه خبرا؟

pooneh

واااااا کامنت من غيب شده!

ub

بابا باور کنبن تقصير من نيست - لطفا دوباره بنويسين - تشنه نوشته هاتون هستم.

pedram

سلام عمو ! باشه دوباره هم مينويسيم برات . خدمت شما عرض شود ما داشتيم فراموش ميکرديم که يکدفعه با صدای جار و جنجال ملت غيور و هميشه در صحنه از خواب خرگوشی پريديم . عينهو صحرای محشر شده بود ، اولش فکر کرديم خدا بخواد انقلابی چيزی شده بعد فهميديم نه بابا اينها صدای نوحه و عزاداريه که داره از بلندگوها پخش ميشه که با بوقهای ماشينها که نصف شبی و بعد از مراسم با شکوه شب قدر هم باز به هم راه نميدادند قاطی شده . يک ماشينه که سيستمش احتمالا کنوود آمريکايی بود هم وسط چهارراه چهارتا درش رو باز گداشته بود و تا ته هم سيستم رو ولوم داده بود . اين خونه ما هم که چهار تا خشت ببشتر نيست تحمل سلاحهای آمريکايی رو نداره که ! خلاصه جات خالی ساعت ۳ شب لذتش رو هنوز داريم ميبريم !

pedram

ضمنا ، عمو قرار نيست همه حرفهای ما رو تفسير زمينی بکنی ها ! ما سالی يکبار هم تير هوايی در ميکنيم !!!