ای چرخ گردون

اون سال من تو مدرسه خودمون (علامه حلی) فیزیک دوم راهنمایی درس می دادم. همه بچه ها شیرین و دوست داشتنی بودن و از خیلی هاشون خاطره دارم. یکی از این بچه ها حسین بود. حسین فرزند دو تا استاد دانشگاه خیلی سر شناس و معروف در سطح جهانی بود. بخصوص مادرش که الان تو کانادا یک مرکز بسیار مهم تحقیقاتی رو اداره می کنه و در زمان جنگ یکی از طرح هاش پوز فرانسه و موشک هاش و هواپیما های اجاره ایی به صدام رو به بد جور به خاک مالوند و در دنیا مفتضح کرد.

 

بیماری خطرناک پدر حسین اونها رو وادار به ترک ایران کرد و کمی بعد حسین برای یک مملکت غریب مدال طلای المپیاد ریاضی رو برد.

 

دایی های حسین هم از استاد های بنام هستند و البته عاشق واقعی این آب و خاک. چند روز پیش حسب اتفاق مامور شدم چند ساعتی رو در محضر یکی از دایی های حسین بگذرونم. توی راه همش مشتاق بودم زودتر برسم و از حسین بپرسم. می خواستم بدونم پیش بینی استاد های دانشگاهش که می گفتن حسین قطعا جوان ترین ریاضی دان دنیا خواهد بود که جایزه نوبل رو ببره چقدر به حقیقت نزدیک شده.

 

ای چرخ گردون ....

حسین خیلی خیلی زود اسیر بیماری شده بود و دیگر روی زمین نیست.

/ 2 نظر / 11 بازدید
مقداد

سایت فروش سي دي هاي مذهبي :http://www.safacd.com/ حتماً يه سري بزن . يا علي .

نیوشا

[گریه][گریه]خدای من با چه ذوقی ادامه می دادم خوندن مطلبت رو که بشنوم این جوون به همه اونچه حق مغزشه رسیده...واقعا دلم به درد اومد...آخ خدا عجب بازیهایی داره دنیا...متاسفم ...امیدوارم روحش در آرامش باشه...[ناراحت]