چند موضوع

هیچکس نیست!

یکی از همکاران برام یک میل فرستاده بود در باره عضویت در جماعتی که مایلند در صورت مرگ مغزی؛ اعضا قابل پیوند بدنشون به بدن کسانی که به اون احتیاج دارند پیوند زده بشه. مدتها بود که دنبال این بودم که پی اینکار رو بگیرم.

تصمیم گرفتم که میلش رو برای دوستانی که ممکنه مایل باشند استفاده کنند بفرستم. فوروارد رو زدم و شروع کردم از اول دفتر آدرس جی میل.

نفر اول حرف A امیر عادل ... خوب امیر عادل که ایران نیست! .. نفر دوم ... نفر سوم ... همینطوری دیدم که اکثریت قاطع اونهایی که می خواستم بفرستم اصلا ایران نیستن.... خیلی حالم گرفته شد.

-----------------------------------------------------------

 زمستان رفت و و رو سیاهی به زغال موند. 

سه تا از دستگاه های کارخانه خراب بود. هزاران هزار تهمت به نزدیکان من در کارخانه زده بودند که اونها عمدا خرابکاری می کنند. یک دفعه کلی کار ریخت سر کارخونه و خوب نمی شد انجام داد. بالاخره به من ابلاغ شد که برم کارخونه یکی از اونها رو درست کنم. با همکاری دوستان اولی راه افتاد بنابراین ابلاغ تعمیر دومی هم اومد - دومی رو عملا غرغر بانو درست کرد ولی خوب به اسم من تموم شد! سومی رو اقای مهندس پر مدعای بیسوادی که با جانشین من (که حکمش بعد از یکسال هنوز سرپرستی بود) با هم باند شدند گرفت دست و اون سرپرست ... هم اجازه نمی داد کار رو به من بسپرن.

چقدر تهمت و دروغ و گزارش مغرضانه بمونه. کار بالا گرفت و اون آقا مهندس بی سواد روز به روز بیشتر گند می زد. غرغر بانو هم که رئیس تولید بود هی حرص و جوش می خورد که اون ... داره ماشین رو داغون میکنه.

جریمه دادن ها شروع شد و 4 هفته بود که "آق مهننس" به دستگاه ور می رفت. بالاخره ابلاغ تعمیر دستگاه سوم هم به نام من اومد. "آق مهننس" و جناب "سرپرست" از غصه بق کردن و "آق مهننس" در آخرین فرصت کلی خرابکاری عمدی کرد.

6-5 روز طول کشید تا با کمک بر و بچ تیم و یک نفر از بیرون شرکت کار جمع شد. در 4 مرحله گند کاری های اونها جبران شد و آخرش هم عیب اولیه برطرف شد. حالا صدای دستگاهها می آید و من از صداش لذت می برم.

روزی که اومدن دیدن داره درست و حسابی کار میکنه از غصه داشتن می ترکیدن. روسیاهیش به روی سیاه تهمت زن های بیسواد موند.

پریروز حکم جانشین اون "آقای سرپرست" با عنوان مدیرکارخونه اومد. عنوانی که اون خیلی تلاش کرد به دست بیاره.    

--------------------------------------------------------------------

 پاداش برای دولت

برای تعمیر این دستگاه ها چند نفر پاداش گرفتند و خوب پاداش من از همه بیشتر بود. البته پاداش من از اجرت نصف روز مهندسین شرکت سازنده کمتر بود ولی اثرش این شد که کلی به مالیاتم اضافه شد. در واقه کسورات فیشم حدود 200 هزار تومان بیشتر از پاداشم بود.

از این زحمت بیشترین منافع مادی به دولت رسید!

 

/ 13 نظر / 9 بازدید
نمایش نظرات قبلی
نیوشا

کاملا با مرتیا جان در مورد وصل اینترنت موافقم...به غرغر بانو تبریکات خاص می گم بابت تعمیر اون یک دستگاه....و اما جای اونهایی که ایران نیستن براتون خالیه می دونم یه گقتگوی اینترنتی باهاشون راه بنداز درست می شه همه چی !!

امیـــــر ـ م

سلام یوبی جان خوبی عزیز ؟ یاد باد آن روزگاران یاد باد محفل هم یاد باد [گل][گل][گل]

امیـــــر ـ م

عاقبت صید سفر شد یار ما یادش به خیر نازنینی بود و از ما شد جدا یادش به خیر با فراقش یاد من تا عهد دیرین پر گرفت گفتم ای دل سالهای جانفزا یادش به خیر آن لب خندان که شب های غم و صبح نشاط بوسه می زد همچو گل بر روی ما یادش به خیر با همه بیگانه ماندم تا که از من دل برید صحبت آن دلنواز آشنا یادش به خیر روز شیدایی دلم رقصد که سامان زنده باد شام تنهایی به خود گویم سها یادش به خیر آن زمانها کز گل دیدار فرزندان خویش داشتم گلخانه در باغ صبا یادش به خیر من جوان بودم میان کودکان گرمخوی روزگار الفت و عهد وفا یادش به خیر شب که از ره می رسیدم خانه شور انگیز بود

امیـــــر ـ م

شب که از ره می رسیدم خانه شور انگیز بود ای خدا آن گیر و دار بچه ها یادش به خیر شیون سامان به کیوان بود از جور سهیل زان میان اشک سها وان ماجرا یادش به خیر تار گیسوی سهیلا بود در چنگش سروش قیل و قال دخترم در سرسرا یادش به خیر قصه می گفتم برای کودکان چون شهرزاد داستان دزد و نارنج طلا یادش به خیر سالهای عشرت ما بود و فرزندان چو ماه ای دریغ ان سالها وان ماهها یادش به خیر یار رفت و عمر رفت و جمع ما پاشیده شد راستی خوش عشرتی بود ای خدا یادش به خیر می رسد روزی که از من هم نماند غیر یاد آن زمان بر تربتم گویی که ها یادش به خیر [گل][گل][گل]

پونه

نصف پاداش رو بده به بانو که برات محیط اندیشیدن فراهم کرده

پونه

تولد مادر هم مبارک

merikhi

بالاخره حكمش اومد؟

مهتاب

سلام علیکم دایی بزرگوار [چشمک][قلب]

merikhi

حالا خوبه بگم چون نمي نويسي درش تخته مي گردد [زبان]

حسینی مدیروبلاگ1300مقاله وتحقیق رایگان

اگه وقت کردید به وب من هم یه سری بزنید من بیش از1300مقاله وتحقیق رایگان راجمع آوری کردم وبلاگ من باپیج رنک2آماده تبادل لینک باشماست لطفااگرتمایل داریدمن راباعنوان "1300مقاله وتحقیق رایگان"وبه آدرس:http://www.beheshtnet.blogfa.com لینک کنیدوسپس ازطریق نظرات خبردهیدتامی خواهیدباچه نام وآدرسی لینک شوید ----------------------------------------------------- ثبت رایگان وبلاگ شمادر150موتورجستجوی جهان وبلاگ بهشت نت دراقدامی دیگردرجهت ارائه خدمات رایگان به وبلاگ هااقدام به ثبت وبلاگ هابه طورمستقیم وبدون هزینه در150موتورجستجونموده است. برای استفاده ازاین سرویس رایگان می بایست آدرس وبلاگ خودرابطورکامل به همراه ایمیلی ازفردصاحب وبلاگ برای ماازطریق فرم ارسال نظرات وبلاگ بهشت نت ارسال کنیدتاوبلاگ شمادرهمان روزدرتمام150موتورجستجو ثبت شود. ایمیلی که ازشمادرخواست می شودبدین جهت است که برخی ازموتورهایی که وبلاگ شمادرآن ثبت می شوداقدام به ارسال ایمیل تاییدیه برای مطلع کردن شماازاتمام کاربه صورت صحیح می باشد که البته شمامی توانیدهرایمیلی رابرای این منظورمعرفی کنید.