ماشین بدون انرژی

از جمله وظائف واحدی که مدیریت آن به عهده من است؛ بررسی تخصصی تعداد زیادی طرح و پروژه از دانشگاه ها و دستگاه های مختلف و بخش خصوصی برای دریافت تسهیلات و یا مشارکت  پیشنهادی به یکی از وزارت خانه ها در حوزه تخصصی است. سال گذشته بیش از 120 طرح در واحد ما بررسی شده که بر خلاف نفر قبلی که من جانشین او شدم بسیار سختگیرانه با آنها برخورد شده و کمتر از 10 طرح آن را مثبت ارزیابی کردیم.

 صاحبات این طرح ها طیف بسیار وسیعی هستند از محقق وارسته ایی که در آخرین تلاش خود برای پیدا کردن دلیلی برای ماندن در کشور پروژه با ارزشی را به ثمر رسانیده و حالا که دستگاه های زیربط هزینه های تصویب شده کارش را نداده اند تنها سرمایه مادی و خانه اش را برای دادن حقوق دانشجویان دکترایش فروخته تا حقه بازانی که طرحهایشان در حد دوختن پوست یک سوسک به پشت موش و رنگ کردن آن با طرح گورخر برای اثبات ادعای رام شدن برونتوزوروس در دوران قبل از یخبندان دوم توسط انسان اولیه و پرواز بین قاره ایی با آن است!!! (خودم هم از این جمله متحیر شدم!). 

البته این وسط گاهی هم گیر کسانی می افتیم که واقعا از روی بی اطلاعی و سادگی حرف های گنده می زنند و گیر همراهان آنچنانی می افتند که با لطائف الحیل خود را تحمیل می کنند و طرفدار تز "دروغ هرچه گنده تر؛ باور کردن آن آسان تر " هستند.

امروز گرفتار یک گروه از این دست بودم که باز مدعی ساخت ماشین تولید انرژی از "هیچ" بودند که البته به رغم قرار قبلی بدلیل "بد آمدن" استخاره حاضر به نمایش نمونه خود نشدند! آنچه بشدت مرا مشمئز می کرد هزینه کردن آنها از امام زمان و رهبری و نظام بود. ادعا داشتند که به برکت نزدیکی زمان ظهور و گشایش درهای علم تمام قوانین فیزیک و شیمی و ریاضی را نقض کرده اند لطف اقا شامل حالشان شده و فقط یک قدم با این فاصله داشتند که ادعا کنند حضرت مهدی (عج) در دستگاهشان نشسته و انرژی تولید می کند.

/ 4 نظر / 18 بازدید
سوفی

خدایی اون جمله خیلی جالب بود[نیشخند] . این پاراگراف اخر واقعی بود یعنی؟ یعنی اینقدر ملت وقیح شدن؟ شما چجوری تحمل میکنید؟ من نمیدونم عده ایی دارن جامعه رو به کجا سوق میدن!

رئیس آواره

ببینم، کسی پیشنهاد ساختن آواکس نداده بود؟؟؟