بازدید از طرح تولید انرژی

پیرو یادداشت قبلی:

من از مرکز تحقیقاتی بوش دیدن کردم؛ با یک امضا فرم در باره عدم افشا مشاهدات مربوط به محصولات رو نمایی نشده. بهمین سادگی. در دوران جنگ کلی طرح دیدم؛ حتی طرحی که موشک های اگزوست و هواپیما های سوپر اتاندارد رو سیاه رو کرد. (خانم دکتر - خدا اجرت بده) اما هیچ کدوم به اندازه دیدن این خالی بندی بی شرمانه (آنهم در محل ثالث) جنگولک بازی نداشت!

بعد از کلی ماجر و کاغذ بازی و فیلم بازی کردن و علافی دستگاه رو دیدیم. به همراه دکتر مجید و رئیس حمید! تصور کنید تعدادی (تعداد محرمانه است!)  قطعه برقی خودرو و موتور الکتریکی؛ ۵-۶ برد های الکترونیکی با سن و سال های مختلف (مثلا نو تا ٧-٨ ساله) که بعضی بکلی بی ربط هستند(مثلا یک برد مرکز تلفن و یک تستر تلفن که از طرف دیسپلی روی فلز چسبیده شده بود) و یک قاب رنگ شده شارژر باطری و چند صد متر سیم که دور دستگاه بصورت یک تور ماهیگیری بافته شده که یعنی خیلی پیچیده است. 

مسخره ها حتی یک برد منبع تغذیه رو بدون اینکه به هیچ کجا وصل باشه بسته بودن روی دستگاه تقلب خودشون.

خوب دستگاهی که قرار بود ١۵ آمپر برق بده شد یک آمپر! گفتند "بگردید ببینید هیچ باطری نیست ... هرجا می خواهید ولتاژ بگیرید ...."

خلاصه چه دردسرتون بدم یک صفحه فلزی پشت شاسی با دو تا بست کمر بندی وصل بود که من و دکتر مجید همزمان از دو طرف اومدیم سراغش که "این پشت چیه؟" وقتی توی درز باریک موجود نور چراغ قوه چیزی رو نشون نداد؛ من دو تا بست کمر بندی رو بریدم و دو بسته باطری لیتیوم پلیمر با ظرفیت فوق العاده زیاد که توی نوارچسب برق پیچیده شده بود آشکار شدند.

بقیه ماجرا بماند که بعضی اینقدر وقیح هستند که هنوز هم از رو نرفته اند.  

/ 5 نظر / 21 بازدید
سوفی

کلا هدفشون چی بوده اینها؟

راه میانبر

رفیق اگر فکر میکردن یک نابغه قراره بیاد حالشون رو بگیره شاید بهتر مخفیش میکردن. آدم احمق ممکنه همه رو احمق فرض کنه.

رئیس آواره

شاید بدجنسی باشه ولی احتمالا چند وقت دیگه این آقایان مبلغ مورد نظرشون رو دریافت می کنن و به ریش من و تو و امثال ما به طور مبسوطی می خندن. البته جای نگرانی نیست چون این پول قراره خرج ظهور آقا بشه! جریان استارتر ها رو فکر کنم برات تعریف کردم، یادته؟؟

نیوشا

خب از تو با اون همه حوصله و دقت نظر بعید نیست که مچشون رو گرفته باشی ...اما مونده ام چطور اونها یه لحظه به خودشون نگفتن هر کسی رو گول بزنیم فلانی رو نمی شه گول زد؟؟ عجبا... راستی این روزها زیاد یاد تو و بانوی خوبت هستم..شماها خوبین کلا؟؟

طاهر

:)) یکی از این دکتر خالی بند ها اومده بود پیش من که آره من سیم کارت نسل سه مخصوص خودم ساختم. وقتی بهش گفتم از کجا معلوم محصولت استاندارد باشه می گفت اونا! اگه بفهمن ما سیم کارت می سازیم می ان می دزدنمون :))))