آیا ترس برادر مرگ است؟

توی این فکر بودم که چرا بجای این همه حرف حسابی که میشه زد باید بیام اینجا و پرت و پلا بگم و به این نتیجه رسیدم که ترس براستی برادر بزرگ مرگ است.

یک رفیق سوریه ایی دارم یک شب تو شارجه روی پل بین دوتا ساختمان با هم گپ می زدیم براش تعریف کردم که خیلی ها اعتقاد دارند توی آمریکا مردم مثل خر کار می کنن و مثل سگ زندگی. لبخندی زد و گفت: "You know bro, this is exactly like Syrian life, the only diffrence is that we are not even allowed to bark  like a dog!"

آدم با هوش همیشه بدرد می خوره؛ چه اون کسیکه می گه سنگ اوپن رو بیارم 5 سانت بالاتر و چه اون کسی که تا دست *گیر می شه کارت حافظه گوشی موبایلش رو در میاره که معلوم نشه چه عکس هایی گرفته.

 این روزها همش به کارهای راست وریست کردن زندگی میگذره. باید 150 دفعه یک مبل رو جابجا کرد تا جاش رو تو خونه پیدا کنه.

اگر رفتین خرید و یک چیز خیلی زشت دیدن که می ترسیدین خانمتون اونو برای خرید انتخاب کنه؛ بهترین دفاعتون اینه که خودتون رو خیلی مشتاق خرید اون نشون بدین.

یادتون باشه که هیچ وقت دلیلی نداره که یک خانم از یک کالا توی یک مغازه خیلی خوشش بیاد و همون جنس و همون سازنده توی یک مغازه دیگر به نظرش بسیار اشغال نیاد. ابلهانه ترین کاری که میشه این روزها کرد اینه که انتظار داشته باشی یک خانم بتونه برای یک کالایی که می خواهد بخره از قبل چند تا شرط تعیین کنه که بشه بر اساس اون کالایی رو محک بزنی و با احتمال بزرگ تر از 5% بگی خانم اونو می پسنده یا نه!

در ضمن موفقیت کارشناسان شرکت مخابرات رو تبریک می گم. امروز روز چندم پیام کوتاه است؟ بالاخره علتش کشف شد نه؟  

/ 5 نظر / 32 بازدید
غرغربانو

خیلی لوس بود![ساکت]

نیایش

شماره 9 را هم دو روز پیش گذاشتم نمی دونم چرا نمی تونی ببینیش.

علی

بهروز جان شما ظرف این چند سال یکبار اومدی که آن هم درست زمانی بود که من یک هفته اینترنت نداشتم و آخرین روز هم که یادداشتت رو دیدم زنگ زدم و موبایلت خاموش بود. این بار تشریف بیارین قدمتون روی چشم.

جوینده

سلام! کلی خندیدم وقتی شما رو در یکی از این فروشگاهها مجسم کردم! یک اشتباه تاکتیکی کردین که به مرور تصحیحش می کنین انشاالله: این یافته هاتون رو درباره خانمها باید در دلتون نگه دارین وگرنه عواقب بدی به دنبال خواهد داشت! تا همین جاش هم غرغربانو متانت زیادی از خودشون نشون دادن. خارج از شوخی برای هردوتون در این روزهای به یادموندنی بهترینآرزوها رو دارم!

مهتاب

دایییییییییییییییییییییییییی! خانومها بهترین انتخابها رو دارن همیشه! اینو یادت باشه [چشمک] چی؟ پرسیدی چه ربطی داشت؟ [عینک][زبان]