دلم سوخت!


طفلی ... دلم سوخت! کی میگه تو پروژه نباید تمایز جنسیتی قائل شد؟ فکرش رو بکنین یک خانم  دانشجو باشین با موهای خیلی بلند که قراره یکماه دیگر فارغ التحصیل بشین و بعدش برنامه عروسیتون باشه و پروژه تون این باشه که یک کلاه با چند تا الکترود رو به سرت بگذارین و با فکر کردن یک موتوری رو بچرخونین. یعنی بتونین سیگنال های مغز رو روی سطح جمجمه بگیرید و از روی اونها بفهمین که مثلا الان دارین به چرخوندن مچ دست فکر می کنین. جالبه نه؟ خوب حالا فکرش رو بکنین که بعد از کلی کار کردن نتیجه نگیرین چون مشابهت کافی بین دفعات مختلفی که به چرخوندن مچ فکر می کنید رو نتونین پیدا کنین.
بعد از چند وقت علافی یکی بهتون بگه خانم جون شما هر بار موهاتون یک جور مانع برای رسیدن سیگنال درست میکنه -- اگر بخواهی کارت نتیجه بگیری باید بری کچل کنی! خیلی نامردی ...نه؟

/ 11 نظر / 9 بازدید
نمایش نظرات قبلی
حجازی

سلام راستی چرا به خودنویس خود نویس می گویند آیا خود نویس با جوهر دیجیتال درسته ؟ اگه این درست باشه به مداد و خودکار وروان نویس و راپید و... هم میشه گفت خودنویس! تراوشات خودنویس دیجیتالی من شما را دعوت به خواندن می کند ! یاعلی

مهتاب

نمی شه یه نفر دیگه تست کنه حتما باید خود خانومه این کارو انجام بده؟ [ناراحت]

مرتیا

منم سئوال مهتاب رو دارم!

نسترن

چراباید اینقدر زندگی را سخت گرفت؟ مگه نمیشه با سر کچل عروس شد؟

evil

نیوشا جان نگران نباش. به وقتش حسابی این داداش بداخلاقتون رو گوش مالی میدیم!

یوبی

نسترن عزیز حرف سرکار از نظر عقلی کاملا درسته ولی متاسفم که آدم ها هنوز در بند یک چیز هایی اسیرند که هیچ منطقی پشتش نیست.

یوبی

نسترن عزیز حرف سرکار از نظر عقلی کاملا درسته ولی متاسفم که آدم ها هنوز در بند یک چیز هایی اسیرند که هیچ منطقی پشتش نیست.

یوبی

فکر می کنین اوراکلی ها چه احساسی بهشون دست میده اگر یک روز بیل گیتس تو یک سخنرانی بگه "اوراکلی ها برای اینکه بازار رو تصاحب کنن ترم افزار هاشون رو شتاب زده و بدون آزمایش میفرستند توی بازار و در نتیجه همیشه نرم افزار هاشون باگ داره!" من می گم این حرف رو شوخی تلقی می کنن و می خندن. وقتی خوندم اویل (هیشکی دیگه نه و اویل!!!) منو به بد اخلاقی متهم کرده کلی خندیدم. اویل جان دستت درد نکنه اویل جان. عزیز جان تو که اسمت نشون میده اخلاقت چطوریه!

مهتاب

من رسما از دایی جانم حمایت میکنم! از حالا گفته باشم [عینک]