انرژی مثبت - انرژی منفی - دقت قدیمی تر ها - سوئ استفاده جدیدی ها

قدیمی تر ها آدم های با وجدانی بودن! وقتی چیزی رو نمی شناختن براش اسم می گذاشتن نه اینکه برن اسم یک چیز دیگر رو روی اون بگذارند تا از قاطی کردن الفاظ هرجوری دلشون می خواهد استفاده کنند. مثلا ببینین در ویکیپدیا در باره "اتر" نوشته:

Aether (classical element), the material that fills the region of the universe above the terrestrial sphere

البته این اتر با Ether شیمی فرق می کنه.

خلاصه نمی دونستن خلا چیه اسمش رو نگذاشتن مثلا" "بخار آهن" و بعد هرجوری دلشون می خواهد موقع صحبت کردن در باره اون بین خلا و خواص آهن مغالطه کنند.

فکرش رو بکنید یکروزی اگر مردم مثلا می اومدن بجای کلمه "عشق" از "ویروس عا" استفاده می کردن اونوقت شاهد آگهی هایی تو روزنامه بودیم که تبلیغ کشت ویروس عا در بوته چینی و انتشار اون از طریق عطر و یا دستور العمل های الزام تزریق آنتی "ویروس عا" قبل از ورود به دانشگاه های مختلط یا تبلیغ ماهواره ایی دستگاه های هشدار دهنده وجود "ویروس عا" در محیط یا چه می دونم صابون های ضد ویروس "ویروس عا" و هزار تا موضوع مضحک دیگر مثل این می شدیم.  

اما حالا جدیدی ها براحتی از پتانسیل کلمات و گنگ بودن مفاهیم و سهل باوری مردم برای قاطی پاطی کردن همه چیز و نتیجه گیری های بی ربط تر استفاده می کنند و تازه با این کار خودشون رو هم فهیم و دانشمند می دونند.

آقا جان انرژی به معنی "کارمایه" تعریف روشن علمی داره لطفا برید برای اونچه که اسمش رو نمی دونید یک اسم دیگر پیدا کنید و از تصور عمومی و یا بی اطلاعی مردم در  مورد انرژی برای مقاصد خودتون استفاده نکنید.  

 

/ 1 نظر / 34 بازدید
فينگيل

اصلاً به طور کلي انرژي مثبت چيز مزخرفيه! تا ميايم ميگيم حالمون گرفته ميگن انرژي منفي نده! انرژي مثبت بده! يعني چي آخه!