دار مکافات

دنیا دار مکافاته ...
راستی یادم رفت بخاطر غیبت طولانی عذر خواهی کنم. راستش برای اینکه به یک سری کارها برسم هارد دیسک کامپیوترم رو با یک هارد دیسک دیگه عوض کردم که فقط نرم افزار ها مطلقا ضروری با اون کار رو داره و اصلا به اینترنت هم وصل نمیشه.
آره می گفتم ... دنیا دار مکافاته... اون زمان ها که مجرد بود و هیئت علمی یکی از دانشگاه های شهرستان یادمه (یکی از برادر هام رو میگم) هر وقت می امد تهران تا نزدیک صبح مطالعه می کرد. یک روز  صبح زود تابستون پاشدم و از روی بد جنسی کتابش رو که باز گذاشته بود یک بیست صفحه بردم عقب! روز بعد براش تعریف کردم با تعجب گفت "من دیدم انگار خیلی با هوش شدم مطلب رو نخونده بلد هستم!" خوب کلی بهش خندیدم....
امروز داشتم یک کتاب می خوندم - هی می دیدم که بعضی جاهای کتاب ماژیک مارکر کشیدم ولی اصلا مطلب یادم نمی آید.. می گفتم" خدا یا چرا من اصلا این مطالب یادم نمی آید؟"
می دونین .. وقتی حسابی از دست خودم حرص خوردم یک دفعه دیدم یک جای کتاب دستخط هست ولی دستخط من نیست! یادم افتاد ...ای بابا من این کتاب رو دست دوم خریدم!!!

دنیا دار مکافاته.  

/ 6 نظر / 9 بازدید
غرغر بانوی غمگین!!!

دنیا دار مکافاته ... پس بگرد، تا بگردیم[شیطان][شیطان]

مهتاب

علیک سلام دایی جان حواس پرت [زبان]

نیوشا

عجب روزگاری شده ها....بانوی مهربان می خواهین این بیچاره را قربانی کنید؟؟؟ گناه دارد ...عفو بفرماییدشان... صبر کن خان داداش قبل از اینکه منو محکوم به طرفداری از حقوق حقه بانوی مهربان بکنی...اول اعتراف کن جرمت چیه که قراره اینجوری سوار چرخ و فلک روزگار بشی و بانو هم دکمه stop رو نزنه؟؟؟؟؟؟

پونه

کوتاه بیا[خداحافظ] اینم خدا حافظی ! خوبه؟

رمضانی

سلام! هر از گاهی که اینجا سر میزنم تازه یادم می افته چقدر زمان گذشته و من اصلآ احساس نکردم! ساعت بیولوژیکم انگار کلآ خوابیده! متوقف شده روی تاریخ 3/4/86...!! چرا آدمیزاد اینطوریه؟!

رمضانی

راستی کجایین؟! هفته ی پیش اس ام اس دادم ولی...