پيشنهاد

می دونم جاش اینجا نیست!

به این دوست من چند تا اسم قشنگ برای خانم ها پیشنهاد بدین که با حرف "ر"شروع بشه و این خواص رو داشته باشه: خیلی آوانگارد نباشه. تلفظ اون برای غیر ایرانی ها طاقت فرسا نباشه. اگر کوتاه نیست یک کوتاه شده قشنگ داشته باشه. برای آدم بزرگ هم قابل استفاده باشه. حتما معنی داشته باشه. ترجیحا اسم گل نباشه. و خلاصه قشنگ باشه چون منهم باید اونو زیاد صدا بزنم.

/ 27 نظر / 11 بازدید
نمایش نظرات قبلی
ديوار سکوت

سولوم يوبی عزيزم جد جونی من بی نيازيم به خاطر وجود يه معشوق مادی نيست. برام به اندازه ی کافی پوچ شدند. . م . ت هم شخص مادی نيست. يه نياز روحی همين. که دارم درون خودم تقويتش می کنم و سعی می کنم درکش کنم. . راستی به بابا و مامانش اگر نگاه کنی شیطون باشند اونم نترس دور یا نزدیک شیطون از آب درمیاد . مراقب خودتون باشید یوبی جد .

ديوار سکوت

مهتاب

چی شد آخرش؟ خوبين شما آقای مهندس؟‌ حقير خواهرزاده ی کوچک شما می بشم

N شيرازی

سلام دوباره رخشيد (Rokhshid) هم ميتونه مناسب باشه

راه میانبر

سلام دوست قدیمی. خیلی وقت بود به وبلاگت سر نزده بودم و مثل همیشه لذت بردم. شاد باشی بهروز جان. راستی درباره این اسم هم، رومینا یا رها چطورن؟ روشنا و روشنک هم بدک نیستند.

پونه

اين کامنتت رو ببين :از طرف دوستم و دختری که قراره داشته باشه و خودم از پونه ممنونم و ديگران رو همبه مشارکت تشويق می کنم.{« در ضمن اگر هم دختر نبود بازهم تشکر می کنم»!!!! }منتهی ديگر فقط خودم و دوستم!.....من فکر کردم اسم دختر نيود پسر هم بود بازم استقبال ميکنيد

يوبی

پونه جان من که نگفتم اگر {اسم دختر هم نشد} گفتم {دختر نشد} فکر نمی کنی نحوه نوشتن من يعنی اينکه اون نوزاد دختر نشد؟

انجل

رها - رومينا - رانيا - رعنا - رامک - روناک -

پدرام

رضنفر !

روانپريدختانوش